Przejdź do głównej zawartości

Białe szaleństwo

Na pewno przynajmniej raz w życiu pomyślałyście o swoim ślubie. Nie dość, że jest to nasz najważniejszy dzień w życiu, to jeszcze możemy poczuć się jak w bajce.

 Panna Młoda w ślicznej sukni prezentuje się niczym księżniczka. Cała uwaga skupiona jest jedynie na niej.
Ale żeby wszystko się udało potrzeba dużo czasu  i zaangażowania. Długotrwałe przygotowania, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Rezerwacja sali, wybór menu, dekoracje, kwiatki, kwiateczki i inne duperele. 

Pan Młody często wysiada, bo za dużo tego, dlatego większość jest na głowie kobiety. Ostatnio będąc w empiku zauważyłam organizer ślubny. Bardzo przydatna rzecz. Masz od razu teczki (na różne papiery), ale także tabelki, tabeleczki, ulotki. 

  Kilka dni temu miasto ogarnęła  ślubna gorączka. Jadąc autobusem, siedząc w szkole czy będąc w  H&M słyszałam ciągle ten sam temat-ŚLUB. A to wszystko przez te targi.

 W niedzielę 8.01.2012 tłumy przybyły by zobaczyć pokazy mody ślubnej, samochody i różnego rodzaju firmy oferujące swoje usługi. Idąc do hali jedna osoba za drugą  stały i dawały wizytówki, ulotki, a ty tylko "Dziękuję, dziękuję ,dziękuję".


Na targach było wiele atrakcji m.in. degustacja słodkiego, różne konkursy (w którym można było wygrać m.in. suknię ślubną, wycieczkę do Paryża czy samochód). 

Pod koniec był jeszcze występ Piotra Bugzel- Polskiego Elvis'a. Oliviera Janiaka  godnie zastąpił Tomasz Kammel. Muszę przyznać, że dzięki niemu było bardzo wesoło na scenie. :)


Ten dzień będę wspominać do końca życia, bo nie wiadomo czy jeszcze kiedyś tam będę. 

Pozdrawiam wszystkich zakochanych, zaręczonych i tych którzy biorą w tym roku ślub. Życzę Wam dużo szczęścia. :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Klimatyczny Kołobrzeg