Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z Marcinem Prokopem


27.05.2013
Hejo,
coraz bliżej końca roku szkolnego, a co za tym idzie walka o oceny. Mam nadzieję, że Wy nie macie akurat aż tyle kłopotu. Cokolwiek się stanie, będzie dobrze, grunt to wiara.

W  sobotę w Poznań Plazie świętowano 8 urodziny galerii. Punktualnie o 14(a nawet i trochę wcześniej) przybył p.Marcin Prokop by poprowadzić całą imprezę. Od 14-18 można było oglądać najnowsze trendy modowe marek, które mają sklepy właśnie w Plazie.
 Świetna muzyka, piękne stylizacje i zabawny prowadzący= udane urodziny 

Zaliczyłam wpadkę, gdyż w przerwie na scenie, zauważyłam ludzi chodzących z talerzykami od tortu. Zdzwiłam się, że to już. Nikt nic nie mówił, wszystko utajnione. O co chodzi? Obeszłam Plaze 2 razy i nic nie widziałam.
Okazało sie, że ten tort jest ukryty w Douglasie. Niezdara ze mnie, bo wzięłam ten tort za tort urodzinowy galerii. Ten właściwy był o 18. :D Jestem ciekawa kto będzie w przyszłym roku i czy tort będzie równie wyborny jak w tym roku. 
Urodziny uważam za udane i to dzięki p.Marcinowi. Jeżeli chcecie zobaczyć filmik z tego dnia, na dole jest link :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.