Przejdź do głównej zawartości

Motor Show '13

 Od czwartku 4 kwietnia w Poznaniu odbyły się największe targi motoryzacyjne w Polsce :) Była to chyba najlepsza edycja od 2011 roku.

W sześciu pawilonach można było podziwiać samochody, motocykle, rowery oraz  campery.Na targach nie mogło zabraknąć Ferrari, Porshe, Mercedesa, Wiesmanna, Maserati czy Rolls-Roysa.
Są to już bardzo luksusowe auta, ale oprócz nich można było też obejrzeć Forda, Toyotę, Skodę czy Volkswagena. Do tych najdroższych niestety nie można było wsiąść, trzeba było się nimi nacieszyć z daleka.  
Dla młodszych fanów samochodów, była możliwość wejścia do wozu strażackiego. W Miasteczku Bezpieczeństa były  m.in. wozy policyjne, strażackie. Część z Was pamięta aferę: filmiki i zdjęcia dwóch radiowozów. Chodziły pogłoski, że policja kupiła sobie porshe.  Oto one.


Na koniec dodam, że w jednym z pawilonów była wystawa starych, zabytkowych aut i motocykli. :)
Były to niezwykle udane targi, miejmy nadzieję że w przyszyłym roku będą równie udane a może nawet i lepsze. 


   

Komentarze

  1. W tym roku MotorShow 27 marca - wejście dla VIP-ów :) :), piątek, sobota, niedziela dla wszystkich :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.