Przejdź do głównej zawartości

PGA

2.11.2012

Hejka,
 Ostatnio miały miejsce długo oczekiwane targi PGA (Poznań Games Arena). Jest to niezwykle ważne wydarzenie dla  fanów gier  komputerowych, karcianych, jak i zarówno fanów niektórych znanych kanałów na youtube np. Rock and Rojo. Ostatnie takie targi w Poznaniu miały miejsce trzy lata temu.
W pawilonach 7a i 8 można było m.in. zagrać w najnowsze gry oraz zrobić sobie zdjęcie z postaciami z Gwiezdnych wojen czy kupić koszulkę z Level 77, natomiast w pawilonie 7 ustawiono scenę, na której odbywały się konkursy  oraz inne występy np. Chińskich sztuk walki, pokaz koszulek level 77 oraz występ grupy tanecznej Need for Beat.  Ponadto można było za darmo zdobyć magazyn CD-Action z autografami dziennikarzy oraz wiele innych gadżetów.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.