Przejdź do głównej zawartości

Targi Ślubne

17.01.2013
Hej,
 Ostatnio miało miejsce największe wydarzenie dla przyszłych nowożeńców -a mianowicie Targi Ślubne. 


Na scenie głównej odbywały się m.in. pokazy sukień ślubnych i wieczorowych, blok konkursowy (w którym można było wygrać coś na swój wymarzony ślub).
 
Wokół sceny porostawiane były stoiska z różnych cukierni, sal bankietowych czy salonów sukien ślubnych itd. Przed wejściem na MTP czy już przed samymi kasami można było zobaczyć limuzyny w najróżniejszych kolorach- była nawet różowa. ;) Nie były to jedyne samochody, gdyż można było zobaczyć słynną taksówkę 1313 z serialu "Zmiennicy", Warszawę czy też nieco nowsze modele (nawet z podświetlanymi kołpakami).

 Dla smakoszy jedzenia były wystawione fontanny czekoladowe, które oczywiście można wypożyczyć (nie jest to taki interes, ale raz można sobie zaszaleć).
Całą imprezę prowadził znowu Tomasz Kammel.
Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia filmiku z targów


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.