Przejdź do głównej zawartości

FILMY: Monte Carlofot.internet
Hej, po raz drugi musiałam obejrzeć ten film :D i kolejny raz się nie zawiodłam. Kiedy patrzę na te trzy dziewczyny, trochę im  zazdroszczę.
Też chciałabym przeżyć takie przygody jak Emma, Grace i Meg. To było coś fascynującego.
Piękne miejsca, romantyczne chwile..

***


Za pierwszym razem nie wiedziałam, że aktorka grająca Meg występowała w Gossip Girl. Chyba Meg szczególnie mnie zainteresowała, ze względu na zmianę, jaka w niej zachodzi dzięki pewnemu chłopakowi. :D Grace chce wyjechać na wakacje z przyjaciółką, ale nie ma wyjścia, kiedy jej ojciec każe zabrać ze sobą Meg (przyrodnią siostrę). Margaret nie dogaduje się dobrze z resztą towarzystwa, ale później się to zmieni.
Podczas jednej z wycieczek dziewczyny nie zdążyły wsiaść do autobusu, grupa odjechała bez nich, a one po długim spacerze trafiają do luksusowego hotelu, gdzie ich życie na chwilę się zmienia.

Droga biżuteria, bale, piękne suknie i miłość... to chyba o wiele lepsza przygoda dla nich niż zwiedzanie Paryża z dziwna grupą.

Pozdrawiam 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.