Prom

Z kim chcesz iść, a z kim pójdziesz? To dwa różne aspekty, niestety nie zawsze udaje nam się pogodzić marzenia z rzeczywistością.

Wczoraj obejrzałam film "Bal maturalny". Tematyka jak zawsze interesująca, możesz zobaczyć jaki wystrój proponuje szkoła, sukienki... 
We wszystkich amerykańskich filmach, w liceach tyle się dzieje, zawsze jakieś bale, wszystkie są pięknie udekorowane, ludzie zgrani. 

Nasuwa się pytanie dlaczego u nas tak nie ma? Może to wina ludzi,? Nie potrafią tworzyć zgranego teamu, który przygotowałby to wszystko. A może brak środków? Zawsze są WAŻNIEJSZE sprawy niżeli wspólna integracja i tańce. 


**

W tym filmie widać, że nie potrzeba luksusowych hoteli czy lokali by dobrze się bawić, nie chodzi też o dekoracje, bo na to w większości nie zwraca się uwagi. Najważniejsze są tańce i muzyka i dobry humor, reszta to tylko dodatek.

Chciałabym żeby wzięły to do siebie niektóre szkoły i przestały wymyślać bale przypominające wesela. Brakuje tortu piętrowego i piosenki" Żono moja".

Nova, odpowiedzialna za przygotowanie balu, wszystko dokładnie sobie zaplanowała. Wiedziała z kim chciałaby iść, ale niestety los całkowicie zmienił jej plany.  Reszta towarzystwa ciągle poszukuje partnera, ale nie zawsze dana osoba się zgadza, mimo ciężkiego wysiłku.

Najlepszym momentem w filmie jest czas zapraszania ludzi na bal :D chyba sama nie wpadłabym na takie pomysły jak niektórzy (np. Lloyd). Albo wybieranie sukienki.


Pozdrawiam iiz755

Komentarze

Popularne posty