Przejdź do głównej zawartości

I wciąż ją kocham


Uczucie jakie towarzyszy przy czytaniu to ciągłe zaciekawienie co będzie dalej. I chociaż wiadomo, że trudno w jego książkach znaleźć happy end to i tak jest nadzieja. A może jednak będą ze sobą?

Zastanawiam się czy ta powieść przebija "Jesienną miłość" i szczerze nie wiem.
Kolejny raz wychodzi na to, że prawdziwa miłość nie kończy się dobrze, tak jak Romeo i Julia, Tristan i Izolda.
Przykre, że przeznaczenie nie wypełnia się tak jakby chcieli.

***

Savannah i John spotykają się na plaży. Chwila, wypadek, który łączy dwoje ludzi. Jak w każdej prawdziwej miłości napotykają przeszkodę. Żołnierz i studentka pedagogiki są tak pewni swojego uczucia, które przetrzyma wszystko. A jednak...

***

Główny bohater  opowiada swoją historię od początku (relacje z ojcem, szkoła itd.). Powieść podzielona na 3 części, tak samo jak można podzielić jego historię z Savannah. 

***

Kolejny film do obejrzenia. Chyba też po raz drugi zobaczę "Szczęściarza". Mam tylko nadzieję, że w bibliotece pojawi się "Ostatnia piosenka". Filmy są dobre, ale jednak co książka to książka.
  
Pozdrawiam

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.