Przejdź do głównej zawartości

Plotkara

Jak lubicie czytać różne książki to zachęcam odwiedzić sklep Carrefour, gdyż można tam znaleźć książki po bardzo okazyjnych cenach. Z ogromnego kosza udało mi się wygrzebać dwie książki "Plotkara" za 3,99zł oraz książkę z serii Bonda "Doktor No" za 6,99 zł.Są to książki z 13 części "Plotkary" i niestety nie ma tam bohaterów jak z serialu. ;(  Głównymi bohaterami są Avery, Baby i Owen (rodzeństwo) oraz ich znajomi z Costance i św.Judy. 

 Książka ciekawa, ale mało jest  plotkary tzn. plotek, intryg itd. Myślę, że za czasów Blair i Chucka było ciekawiej. Na dole macie krótkie opisy bohaterów tej książki. Osobiście nie mam żadnej ulubionej postaci. Z wcześniejszej plotkary lubiłam Jenny, bo ciągle się zmieniała, raz zbuntowana raz normalna dziewczyna. ;) Czasami nie była do zniesienia, ale można jej wybaczyć. Dobre stylizacje miała.

  • Avery Carls – jasnozłociste włosy, kobaltowo-niebieskie oczy, goniąca za trendami, bogini jak z bajki w sukienkach od Marini; "Toczy wojnę" z Jack Laurent; ona, Baby i Owen są trojaczkami wychowanymi tylko przez matkę; przeprowadzili się do Nowego Jorku ze Sconset, Nantucke.
  • Baby Carls – tęskni za swoim chłopakiem; na początku nie rozstaje się z jego bluzą, którą przez przypadek jej zostawił.
  • Owen Carls – brat Avery i Baby; przystojniak o dość surowej urodzie, naga pierś, złociste włosy; należy do drużyny pływackiej w szkole św. Judy; nie może zapomnieć o dziewczynie, z którą spędził wyjątkową noc. Przedstawiła się jako Kat. Okazuje się, że tak naprawdę ma na imię Kelsey i jest dziewczyną jego nowego przyjaciela...
  • Rhys Sterling – kapitan drużyny pływackiej w szkole św. Judy; nowy przyjaciel Owena. Marzy, że w końcu zrobi to ze swoją dziewczyną, którą zna od małego, Kelsey; Jego matka prowadzi program pt. "Herbatka z lady Sterling".
  • Jack Laurent – zaczęło się od incydentu w sklepie. Jedna torebka, dwie dziewczyny. Jack i Avery się nienawidzą i rywalizują ze sobą.
Pozdrawiam iiz755

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.