Przejdź do głównej zawartości

Szczęściarz

Logan znajduje fotografię dziewczyny. Przynosi mu ona szczęście.

Kiedy ocierasz się o śmierć albo widzisz rzeczy, których nie powinnieneś widzieć, zaczynasz wierzyć w talizmany, które pomagają przetrwać. Tak też było w jego przypadku.
Nie rozstawał się ze zdjęciem przez 5 lat. Kiedy ginie jego przyjaciel postanawia znaleźć tajemniczą E.
Czy Logan zakochał się obrazku? Dlaczego poszukuje dziewczyny, o której wie tak niewiele? Jak to wszystko się skończy?
Kiedy ją znajduje, szybko zaprzyjaźnia się z Benem. Zaczyna  prace w psiarni dziewczyny i powoli przekonuje ją do siebie. Ale czy to wystarczy?
***
Miłość pisze nam różne scenariusze, w filmach osoby przeznaczone najczęściej wpadają na siebie jadąc na rowerze. Albo w szkole, na korytarzu.... zderzenie, zeszyt leci, kartki się rozsypują, pomaga zbierać i zakochuje się w osobie której wcześniej nie zauważał. Podobny schemat.

Nicholas Sparks ma niepowtarzalne historie, pełne napięcia, smutku i namiętności. Dlatego jego książki są takie cudowne.
Pozdrawiam iiz755

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.