Przejdź do głównej zawartości

Żony z Hollywood 2


Hej, kolejna wypożyczona książka, która trafi na stronkę. Dlaczego? Bo w pewien sposób jest  kontrowersyjna. Pokazuje prawdziwe oblicze środowiska celebrytów mieszkających w Los Angeles.

Młodzi?- nie wszyscy. Ambitni, za wszelką cenę dążą do sukcesu. Prawie zawsze dostają to czego chcą. Zarabiają pieniądze, których zwykły człowiek nie umie sobie wyobrazić. Jeden występ i zgarniąją 3 miliony dolarów. Inni pracują ciężko, bez nich większość rzeczy nie mogłaby prosperować, a zarobki nie są wcale takie zachwycające. Ale nie wgłębiajmy się teraz w ten temat.

W książce przeplatają się wątki kilku par powiązanych ze sobą: Taylor i Larry, Evan i Nicci, Claude i James. Roi się od romansów, kłótni i pieniędzy.

Lissa Roman aktorka, piosenkarka, matka 19-letniej Nicci. Dziewczyna w tym wieku powinna się wyszaleć, ale ona za 2 tyg. wychodzi za mąż za Evana. Wszystko było by proste, gdyby nie to, że kocha kogoś innego, a poza tym jest narażona na niebezpieczeństwo (dzięki sławnej matce). Ludzie dla pieniędzy są zdolni do wszystkiego, o tym wielokrotnie przekonała się p.Roman.
Nie zdradzę wam pikantnych szczegółów, ale zachęcam do przeczytania.
Pozdrawiam iiz755 ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

ul.Bracka 25 Warszawa

Każdy z nas z pewnością słyszał o takich Domach Towarowych jak Harrods, KaDeWe czy Lafayette.  A kto z Was słyszał o Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie? 

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.