Przejdź do głównej zawartości

BABECZKI Z OWOCAMI

Składniki:

gotowe babeczki (spody)

1x śmietana UHT 30%

2x śmietan-fix

owoce


Hej :D
 W końcu wzięłam się za te babeczki. To ciągłe odkładanie na potem nie mogło trwać w nieskończoność, a dzisiaj jest okazja bo przychodzą goście.


Oto główne produkty, jakie były mi potrzebne. Babeczki, tzn. spody dostałam w Biedronce, ale jak były te towary tygodnia. Normalnie nie można tam ich kupić, ale myślę że w większych marketach ze spokojem :)


Na początek ubiłam śmietanę 30% (w trakcie dosypałam 2 łyżeczki cukru, ubijałam i potem jeszcze śmietanfix 2x i dalej ubijanie).
Nakładamy śmietanę i dekorujemy :D I to tyle jeśli chodzi o przygotowanie.Jeśli chodzi o wafelki do lodów- dzisiaj jest eksperyment, czy taka "wafelkowa babeczka" jest dobra.

Smacznego :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

ul.Bracka 25 Warszawa

Każdy z nas z pewnością słyszał o takich Domach Towarowych jak Harrods, KaDeWe czy Lafayette.  A kto z Was słyszał o Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie? 

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.