ŚWIĘTA: 5 powód

Jutro Mikołajki!!  Oł jeee... Pracowity  dzień, a mianowicie czeka mnie pierwsza tura pierników. W tym roku chyba będzie trzeba zrobić o wiele więcej, ponieważ przybyła liczba łasuchów :D Prawda jest taka, że co w brzuchu piekącego to jego, nikt już nie odbierze ;)

****
Kojarzycie nowy film "LAST VEGAS"? Leci jeszcze w kinach. To jest 5 powód dlaczego warto lubić grudzień. Co roku w grudniu jest jakiś dobry film,  tak jak np. "Sylwester w Nowym Jorku". 

Dawno się tak nie uśmiałam, stwierdzam że jest o wiele lepszy niż Kac Vegas 3. Nie ważne w jakim wieku jesteś, zawsze możesz się świetnie bawić. I to właśnie zostało pokazane w tym filmie. Alkohol, dżemka poobiednia, a w nocy szaleństwo. 

Mamy w tym swój udział, wow..wow.... w 1/28 bo przez 3 min. można było zobaczyć Weronikę Rosati nalewającą energetyka. Mam co do tego swoją teorię, ale zachowam ją dla siebie.

Kiedy oglądam różne filmy, zawsze w nich widać, że przyjaźnie które się zawarło w liceum, czy na studiach są w stanie bardzo długo przetrwać. I to jest piękne. Mam nadzieję, że w moim przypadku też tak będzie.

Warty obejrzenia, a jeśli już chcecie iść, weźcie ze sobą kogoś wyjątkowego, z kim będziecie mogli się pośmiać. ;)
Pozdrawiam

Komentarze

Popularne posty