Przejdź do głównej zawartości

Wawa


Zapomniałam przenieść tego wpisu ze starego blogaProgram zwiedzania:
1) spacer Marszałkowską i siedzenie na kanapie obok M.Prokopa ;)  Kawiarenka z Dzień dobry TVN, w środku wisi logo TVN. Z tą kanapą to był żart, bo w wakacje ten program jest w niedzielę. A szkoda, bo na pewno coś by ciekawego się działo na dole.Rondo ulotkarzy- tak je nazwałam. Udało mi się nawet Metro zgarnąć, a w Poznaniu nigdy nie mogę trafić na gościa :( Dostałam też multum ulotek szkół policealnych.

Chciałabym zobaczyć te wieżowce i Pałac Kultury nocą. Nawet można w nocy zwiedzać taras widokowy. Może kiedyś jeszcze się uda. :)
Teatr Żydowski z tym czerwonym plakatem

Największe sieciówki jakie w Polsce widziałam, Zara, Reserved, Tk Maxx Główny Empik w Warszawie, z windą i ruchomymi schodami w środku. Nie mogłam z tych obracanych drzwi. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ochroniarz mnie przywitał i pożegnał :) Bardzo to było miłe. Pozdro dla Pana ochroniarza, który za nimi stał. Uśmiech sam się pojawia :D
2) Taras widokowy w Pałacu Kultury

Środek Pałacu Kultury mnie oczarował. Kojarzy mi się z najlepszymi i najdroższymi hotelami. Przepraszam za jakość, ale na szybcika było robione.

Na prawo kasy do tarasu i Teatru 6.Piętro. Ps. bilet ulgowy na taras widokowy kosztuje 12 zł. 10+2 za wystawę, która swoją drogą nie zachwycała. Szybciej pokonaliśmy te 30 pięter niż 6 w jednym z hoteli w Kołobrzegu :) 

Złote Tarasy
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Spacerkiem przy Pałacu ;) Kto zagra ze mną w kosza?Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.