Jaskinia testosteronu czyli Ten niezręczny moment...

fot. internet

Czy Twój chłopak zachowuje się jak filmowa Bridget Jones i podkrada ci kubełek lodów? A może pije kawę w misce od płatków śniadaniowych? Jeśli choć raz odpowiedziałaś sobie- tak, wiedz że trafiłaś na Jasona (Zac Efron- Szczęściarz), Daniela (Miles Teller- Nieletni pełnoletni) albo Mickey'a  (Michael B.Jordan-Kronika). 

Czasami przychodzi w życiu taki czas, kiedy zauważamy że człowiek, którego kochamy nie jest właściwą osobą, albo dochodzi do zdrady, albo jest jeszcze inny powód... wtedy następuje ten niezręczny moment wyznania prawdy... sorry ale nie pasujemy do siebie, zdradziłam cię, albo.. już cię nie kocham. Jednym przychodzi to z łatwością, innym trochę trudniej, ale rozstanie to rozstanie. Nie zawsze możemy zareagować na to śmiechem (?), czasami pojawia się też płacz. Rozstanie kojarzy mi się z wielkim kubłem lodów, czekoladą, dennymi filmami i toną zasmarkanych chusteczek na podłodze, czyli typowa Bridget...

Trójka przyjaciół, która ma dość poważnych związków- zawiera pakt. Prawie jak pakt krwi Alana z Kac Vegas. Ale czy traktują go na tyle poważnie, że są w stanie poświęcić miłość dla obietnicy?

 Sprośne teksty i mnóstwo zabawnych momentów sprawiły, że nie mogłam powstrzymać się od śmiechu. Obyło się tym razem  bez łez.. albo.. nie, jednak nie było..

Film, który poprawi humor chyba każdemu. Myślałaś, że znasz chłopaków? Ooo.. co to to nie, sama się przekonaj jak bardzo mogą upodobnić się do kobiet i ile znaczą dla nich kumple.

Chociaż Zac Efron zajmuje środkowe miejsce na plakatowej kanapie, to właśnie Miles dodaje filmowi całego uroku. Jego teksty grają tutaj "główną rolę".
Teksty Milesa+ scena w parku Zaca+ Mickey Bridget Jones= najlepsze komedia tego roku.

Pozdrawiam
Nie zastanawiajcie się, bo warto zobaczyć ten film :D

Komentarze

Popularne posty