Przejdź do głównej zawartości

Targi Handmade
Dzień kobiet spędziłam w CK Zamek na targach lokalnych projektantów- Handmade (m.in. Brzozowska Fashion czy Neat). Dwie salki wypełnione legginsami, bluzami, torbami czy butami z najróżniejszymi młodzieżowymi motywami.Ludzi zaskakująco mało, spodziewałam się tłumów, ale na szczęście nie było tak źle. :)

Jak mam być szczera, szału na mnie to nie zrobiło. Spodziewałam się czegoś więcej. Może akurat w tym czasie nic się nie działo. Ale, że to za free, można było się wybrać. Najbliższy event to Targi Motor Show :) Zobaczymy jak tam będzie.

Pozdrawiam ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.