Przejdź do głównej zawartości

Eyeliner

Dzisiaj szybki post, bo z moim szczęściem jestem chora, a za tydzień matura.. :( W dodatku dopiero teraz włączyli internet i telewizje.
 ***
Pierwszy eyeliner, ale zakup uważam za udany. Żal mi było tyle kasy na pierwszy raz, dlatego wybrałam najtańszy. Poza tym na razie się uczę ;)
Końcówka mogłaby być troszeczkę krótsza, bo trudno nią manewrować. Ale ogólnie nie mogę narzekać na ten produkt. Nie zostawia śladu pod brwiami i w miarę szybko schnie. *Nie jest wodoodporny.

Podziwiam dziewczyny co świetnie..dzień w dzień  malują sobie (idealne) kreski. Macie jakiś sposób na szybki kurs malowania kresek?


Pozdrawiam


Lajkujcie stronke na facebooku ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.