Przejdź do głównej zawartości

Stylizacja z ogórkiem w tle


No i liceum za nami :D  Z jednej strony fajnie, ale z drugiej nie. Wstyd- za chwilę matura a człowiek nic jeszcze nie powtórzył.
Pamiętam jeszcze pierwszy dzień w tamtej szkole, siedziałam na ławce zadając sobie pytanie "Co mnie tutaj przywiało?". Zastanawiałam się, co się wydarzy. Dzisiaj mogłam "usiąść" na niej po raz drugi. W myślach przewijam te najważniejsze, najśmieszniejsze historie. Myślę o tym co mogło się wydarzyć i o tym co by było, gdybym była inna.

Ale to nieważne! Zabieram Was na wycieczkę tym pięknym, czerwonym ogórkiem. Dokąd chcecie jechać? Nie ma czasu na pakowanie walizek, bierzemy tylko to co mamy pod ręką i jedziemy!


*Pamiętajcie, nieważne czy jesteście w najgorszej szkole świata czy tej, gdzie za dużo od nas wymagają, ważne żebyście byli szczęśliwi wśród właściwych ludzi.

Pozdrawiam i maturzystom życzę zdania matury na to 30% a nawet i więcej :D

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.