Przejdź do głównej zawartości

Style: ZŁO.TO


Wspólnie z dziewczynami ze Zło.ta przygotowaliśmy dla Was kilka stylizacji. A powiem Wam, że nie było to wcale takie proste. Trudny wybór jak ma się tyle fajnych ciuchów, butów i torebek.


Jeżeli nie widzieliście jeszcze wczorajszego wpisu zapraszam :)
Propozycja 1
Kto z nas nie przesiadywał w dzieciństwie całego dnia na trzepaku...Stylizacja 2 + gość specjalny, początkujący model :D
Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Idealna pora na kolory, więc ożywmy swoją stylizację kontrastowymi rzeczami i niepowtarzalnymi dodatkami.
Stylizacja 3 
Czarne legginsy, które nigdy nie wyjdą z mody. Do tego jakiś top i stylizacja gotowa :)  Lakierowane buty dodadzą elegancji.
Te oraz więcej ciuchów znajdziecie na Garncarskiej 3 w Poznaniu. Wpadajcie ;)
Stylizacja 4, troszeczkę jak Alicja w Krainie Czarów.
Każdy z nas interesuje się w jakiś sposób historią... chociażby szukając ubrań w stylu vintage. Moda ciągle sięga do dawnych epok w celu szukania nowych inspiracji. Ale wystarczy otworzyć szafę swojej mamy czy babci i znajdziemy ciuchy, których nikt nie ma.
Najlepsze na koniec :D Zwieńczenie sesji


fot. Daria Bętkowska

Jaka stylizacja najbardziej Wam się podoba? Która jest najbardziej szalona? :D 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.