Przejdź do głównej zawartości

Vintage bags

 Jak już wielokrotnie wspominałam- moda jest fajna, ponieważ każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza, że teraz coraz częściej sięgamy po vintage.


Zabawa stylem retro jest fajna, ponieważ można dobierać niepowtarzalne dodatki. Kiedy podstawa tzn. bluzka i spodnie, powtarzają się u większości, to akcesoria na szczęście mogą nas poróżnić. Ostatnio coraz częściej buszuję po sieci i znajduję nowe i niekonwencjonalne buty czy torebki.
Nie zawsze odważyłabym się wszystko założyć, ale niektóre owszem. :)

Chciałabym zaprezentować Wam torebki dla odważnych, które ostatnio znalazłam w internecie. Więcej ciuchów i dodatków na Vintageshop.pl :D

Co Wy na to?


Ostra Marry Floral Satchel

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.