Przejdź do głównej zawartości

Ustka- stylizacja

 

 Wycieczka do Ustki.. Koniecznie trzeba dotknąć piersi Syrenki i pomyśleć ŻYCZENIE... Pełno pomników, fontann i innych rzeczy do spełniania marzeń, ale najgorsze że połowę życzeń już nie pamiętam. ;)

Jeżeli chcecie zobaczyć co się tam dzieje na żywo <klik>


 Po drugiej stronie są  bunkry do zwiedzania. Ale nie było za dużo czasu.

Blouse Tally Weijl  Jeans Sinsay Sunglasses Six


W tym roku wymieniają kostkę brukową i do Syrenki trzeba obejść plażą.

Zanim zbudowano latarnię, drogę oświetlała prawdopodobnie wieża kościoła Św. Mikołaja (tuż przy porcie).Villa Red (ul.Żeromskiego)- letnia rezydencja Otto von Bismarcka wybudowana w 1886 r.  Z tyłu jest natomiast budynek, gdzie dawniej była stajnia.

Spodobał mi się wygląd tego budynku. Ale dopiero po przyjeździe do domu dowiedziałam się, że ma taką historię. Szkoda.. zawsze po fakcie dowiaduję się ciekawych rzeczy. A można by było jeszcze więcej fotek zrobić.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.