Przejdź do głównej zawartości

Chic GreekZgodnie z tradycją- co roku w STARYM BROWARZE odbywa się tydzień z modą czyli  Art FASHION FESTIVAL
 SPOTKANIA m.in. z Kamilą Starygą, która przyjedzie specjalnie z Kalifornii czy Julie Deane (założycielką marki torebek-Cambridge Satchel Company) WARSZTATY m.in. z Anią Orską (YES Jewellery Design) czy Iną Lenkiewicz (Elle)  
TARGI MODY New Market- Showroom  i finał GLOBAL FASHION BATTLE


Na razie wszystko jeszcze na dobre się nie rozkręciło. Stoły z maszynami czekają na absolwentów New School. Przyszli projektanci mają okazję nauczyć się czegoś nowego pracując pod okiem profesjonalistów, zaś my- obserwatorzy, mamy okazję zobaczyć jak wygląda praca kreatorów i twórców ubrań.Jeżeli chcesz być 3D do kwadratu to koniecznie zajrzyj do kapsuły w Pasażu na poziomie 0. Od dzisiaj do 18.10 będziecie mogli sfotografować się w trójwymiarze. Kapsuła odwiedzi nie tylko Poznań ale również Londyn czy Wiedeń.


Program jest obiecujący :) Zobaczymy..
 Szczegóły na  AFF 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.