Przejdź do głównej zawartości

Neo...sneakersy

Hej, jeszcze ok. 46 dni do Świąt. W telewizji można natknąć się na świąteczne reklamy, ale w radiu jeszcze nie puszczali Last Christmas :D 

A widzieliście najnowszą reklamę BURBERRY? Przypomina mi trochę Annę Karenine.

Kurcze 46 dni do Świąt a prezentów jak nie było tak nie ma, nowość. Chyba musi być ten pierwszy raz. No może w dzieciństwie- wtedy pisało się do Gwiazdora i nie było problemu z tym, że się człowiek nie wyrobi. 

No ale koniec tych dygresji, w końcu choinek jeszcze nie ubieramy :D

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam sportowy look (jeszcze sportowy) przygotowany przez moją przyjaciółkę. Jak już wcześniej pisałam jesienią królują m.in. szarości.

Luźna sukienka z kieszeniami, bluza a do tego rurki. Jeżeli chodzi o dodatki to najlepsza będzie duża torba, w której pomieścimy nie tylko zeszyty ale także inne duperele- jak np. kosmetyki. Całość zdobią sneakersy z wełnianym językiem.

  Shoes and Bag Adidas Neo Label


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.