Przejdź do głównej zawartości

Roczek


Pierwszy rok za nami :D Jak ten czas szybko minął. Za chwilę Święta i Nowy Rok. Nowe pomysły i jeszcze więcej stylizacji.

 Tortu jak w teledysku Katy Perry nie było, ale symboliczna babeczka też nie jest najgorsza ;) Wielokrotnie myślałam jak przygotować ten post i co napisać. Chyba zacznę od tego..

Korzystając z tego dzisiejszego, małego święta chciałabym serdecznie podziękować WSZYSTKIM, którzy w jakikolwiek sposób pomagali przy powstaniu wpisów... Dziewczynom ze ZŁO.TA czy Ślubnych Historii :D

Ale przede wszystkim chciałabym podziękować Darii- bez której blog by się tak nie rozwinął. Za wspaniałe zdjęcia i biżuterię, którą tworzysz specjalnie do sesji :D

Dziękuję tym, którzy dawali motywacje w postaci komplementów.

 I Wam za to, że ze mną jesteście i tutaj zaglądacie ;)


Miałyśmy okazję poznać wspaniałych ludzi, którzy chętnie dzielili się z nami swoimi pasjami. Co zdjęcia to nowa porcja śmiechu i zabawy. Osobna historia, osobny temat przewodni.

*
  Mam kilka pomysłów na rozwinięcie kącika podróżniczego. Będziecie mogli przeczytać nieco dłuższe artykuły. Mam nadzieję, że dowiecie się czegoś ciekawego, albo zmotywuję Was do porzucenia wirtualnego ludzika i zobaczenia tego czy tamtego na własne oczy.


Nie wiem co przyniesie ten rok i dokąd mnie zaprowadzi. Mam nadzieję, że  zaowocuje nowymi i kreatywnymi pomysłami... Jeżeli chcecie, żebym dodawała więcej wpisów z jakieś konkretnej kategorii- dajcie znać ;) Pozdrawiam

Zapraszam na Lookbook, Stylowi, Facebook

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.