Bez tego ani rusz..

Zaćmienie i po zaćmieniu. Niesamowite przeżycie :D Zima odeszła w zapomnienie, chociaż dzisiaj rano trzeba było ostrożnie omijać lodowe przeszkody na chodnikach. Wszystko zaczyna budzić się do życia, ludzie pełni energii, uśmiechnięci. A szafa znowu czeka na małe wietrzenie ;)

Szafa będzie dzisiaj tematem przewodnim, a właściwie to co jest w  środku. Każda z nas posiada swoje top 5 bez czego nie może się obyć- tusz, telefon, sukienka w kwiaty czy koturny.


Na moim pierwszym miejscu obowiązkowo króluje torebka. To już zaczyna przechodzić w torebko fobie. Na zamek, małe, duże, na łańcuszku... każdy możliwy odcień.

Najlepszą torebkę miała Hermiona w 7 cz. Harrego Pottera. Niby malutka, ale bez dna. Pomieściła dosłownie wszystko. Niestety w realnym świecie musimy się nacieszyć tylko tym co dostępne :(


Miejsce drugie- Trampki- różowe, czarne, wysokie czy do kostek. Najwygodniejsze buty, pod warunkiem że za pierwszym razem obetrą.
Zdecydowanie przed szpilkami :) I nigdy nie wyjdą z mody.

Dwa razy towarzyszyły mi w Warszawie, a raz nawet przeżyły swoją "reinkarnację". Już nigdy nie będę wymieniać baterii w aparacie przy samym brzegu. Woda i piasek.. mieszanka wybuchowa.

Trampki
3. Czerwona marynarka - ostatnio usłyszałam, że podobno czerwonego koloru nie powinno się zakładać na rozmowę kwalifikacyjną, bo to kolor który drażni, wywołuje agresję. Uważam że wręcz przeciwnie- jest to kolor odpowiedni na każdą okazję, ponieważ dodaje pewności siebie.


Czerwona marynarka

4. Szorty- jeansowe, z podwyższonym stanem, w pasy, w kwiaty, z ćwiekami.... Najróżniejsze opcje i każda odpowiednia. Mamy wiosnę, ale nim się obejrzymy a szorty ujrzą światło dzienne.


Szorty
5. Mała czarna, ale również wszystkie inne sukienki. Najgorszy jest okres gdy w sklepach są  wyprzedaże- wtedy jesteśmy bardziej podatni i najłatwiej jest kupić np. kolejną sukienkę (odleży swoje w szafie aż łaskawie przypomni się, że gdzieś tam jest).


A co króluje u Was na pierwszym miejscu?
Pozdrawiam

Komentarze

Popularne posty