Przejdź do głównej zawartości

Dzień KobietZ okazji dzisiejszego Święta wszystkim Czytelniczkom chciałabym życzyć wszystkiego najlepszego, radości.. dużo radości i spełnienia wszystkich marzeń. Uśmiechu jak Jennifer Aniston.Pogoda nie zawiodła- wiosna zawitała w ten wyjątkowy dzień :D

Nie wiem, ale zawsze w ten dzień nasuwają mi się dygresje typu "Kobiety są z Marsa.. itd." W związku z tym podzielę się jedną z nich, która nasunęła się przy jedzeniu ciasta. Wyobraźcie sobie, że leży blacha ciasta. Różne osoby kręcą się wokół niej... I teraz będzie właśnie ten podział na tych z Marsa i Wenus. Facet podejdzie i zje ciasto bez gadania. A kobieta- jak to kobieta, zawsze musi coś mówić.. zacznie się seria pytań: A co to? Jak się nazywa? Z czym? Z jakiej okazji?
Widać kto jest większym łasuchem, ale to nie jedyny wniosek. To kobieta lubi bawić się w szczegóły.
Tak samo jest z samochodami. Facet zacznie pytanie od "Ile ma koni?", a  kobieta "Jaki kolor?". :D O tak! Najlepiej jak jest czerwony. I ma duży bagażnik na zakupy. Ale nie zakupy ze spożywczaka.  Chodzi o takie konkretne zakupy- buty.. torebki.

Tak jak My nie zrozumiemy dlaczego Oni tak często jeżdżą do myjni, tak Oni nie zrozumieją po co nam kolejna torebka. Tego nie da się zmienić, ani zrozumieć- tak po prostu musi być.

Pozdrawiam :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.