Espadryle w morskim klimacie

Lato powoli zaczyna gościć w naszych miastach :D  Sezon na opalanie można uznać za otwarty. Z szaf wyciągamy lżejsze ubrania, wybieramy pastelowe i neonowe kolory. 


Okres przejściowy z zimy na wiosnę i wiosny na lato jest najlepszy. Wszystko budzi się do życia. Ale przede wszystkim pogoda zaczyna nas motywować i stajemy się pogodniejsi. Ale dosyć już o pogodzie :D To nie blog meteorologiczny ;)

Dzisiejsza propozycja np. na spacer po mieście czy chociażby wypad do kina. Boyfriendy, luźny top i do tego espadryle. Zamiast espadryli można ubrać kolorowe szpilki, sandałki czy niskie trampki ;)


A wracając do tematu kina, to znowu zaczął się natłok fajnych filmów. Zaczęło się od "Wiek Adaline" z uroczą Blake Lively. Mogę śmiało polecić, bo był naprawdę dobry, chociaż trochę smutny. Nie mogłam oderwać oczu od kreacji, którą Adaline ubrała na Sylwestra :D  

Drugim filmem, który jest godny polecenia to  "Najdłuższa podróż". Pamiętacie, że mam słabość do książek Nicholasa Sparksa i to była pierwsza adaptacja, którą obejrzałam na dużym ekranie. Tradycyjnie książka o wiele lepsza, ale film jako film dobrze zrobiony. Jest przejrzysty oraz pokazuje kluczowe elementy :D

Pozdrawiam

Espadrilles H&M| Boyfriendy H&M| Bag O Bag| Top H&M


Komentarze

Popularne posty