Jeansowy mix

Jesień rozkręca się na dobre, ale ostatki lata od czasu do czasu dają o sobie znać. To dobry moment by założyć jeszcze jeansową kurtkę.


Jeans nigdy nie wyjdzie z mody.. Na szczęście :D  Nie wyobrażam sobie życia bez pary ulubionych jeansów. Kiedyś nie wyobrażano sobie życia bez sukienek, dzisiaj bez spodni. Życie się zmienia, tak samo moda.


Dzisiaj stylizacja na luzie, bardziej podwórkowa :) Jeansy z podwyższonym stanem, które niestety coraz trudniej znaleźć na sklepowych półkach, a do tego luźna, nieco przykrótka koszulka.

 Z dodatków postawiłam na metaliczne akcenty czyli: łańcuch przy torebce i lakier do paznokci. No i oczywiście nieśmiertelne i niezastąpione trampki :) Moda szuka inspiracji w sztuce, architekturze, albo w jeszcze innych czynnikach które nas otaczają. Czasami jest to coś szalonego i odważnego jak motyw z bajek np. kolekcja Jeremy' ego Scotta dla Moschino i słynny Spongebob. Trzeba być odważnym żeby wyjść z  uśmiechniętą gąbką na bluzce :) Mniej szalony ale również ciekawy jest motyw sztuki ulicznej- graffiti i słynna kolekcja torebek Nikki marki Guess.

Granice między między fikcją,  modą, sztuką i dziecięcymi motywami są zacierane. Cięgle powstaje coś nowego, ale zarazem nie zapominamy o dawnych epokach i modzie retro. Dobrze, że jest taka różnorodność, ponieważ inaczej wszyscy chodzilibyśmy w tym samym. :)

Jeans H&M | Jacket Bershka | Shoes Freewear |Nails Inglot

fot. Daria Bętkowska


Komentarze

Popularne posty