Kilka nowych dodatków do pokoju

Zmiany są dobre, czasami nawet wskazane, żeby nie było nudy ani rutyny w naszym życiu. Moją rutynę zwalczyłam kupując kilka dodatków do pokoju.  W większości nie praktycznych :D ale są miłe dla oka i nadają pomieszczeniu nowy charakter.Pierwszą nowością jest klamerka w rozmiarze XL- do powieszenia na ścianę, albo jako ozdoba do doniczki.  Na punkcie klamerek mam małą obsesję :) Uwielbiam zarówno te miniaturowe, które fajnie wyglądają gdy wiszą na sznureczku ze zdjęciami oraz te gigantyczne. Mają swój urok.

Pastelowy świecznik, który znalazłam w markecie. Odcienie pastelowego różu również fajnie komponują się z szarościami :D


Kilka lat temu w sklepach były dostępne czarne i białe rzeźby psów. Rozmiarowo odpowiadały prawdziwym zwierzakom. Wcześniej taką rzeźbę widziałam w serialu "Przyjaciele", a dokładniej w mieszkaniu Joeya. Kiedy robiłam remont w pokoju, mimo poszukiwań nie mogłam nigdzie dostać takiej rzeźby.  Potem w ogóle o tym zapomniałam aż do momentu gdy..

 Jakiś czas temu, całkiem przypadkiem natknęłam się na rzeźbę Terriera. Moje zamiłowanie do zwierząt nie pozwoliło mi go zostawić na sklepowej półce :D

Z tych wszystkich zakupów jedyna rzecz, która jest przydatna- pojemniki na kosmetyki. Idealnie zastąpiły kartoniki na próbki i kosmetyki. Pakowne i od razu widać, co gdzie jest schowane :)

Kupowanie dodatków do pokoju i mieszkania chyba sprawia większą frajdę niż szukanie nowej pary butów. W sklepach jest dostępnych tyle ciekawych akcesoriów, czasami nawet za okazyjne ceny.


Komentarze

Popularne posty