Kosmetyczne nowości


Po bardzo długiej przerwie wracam do pisania. Dzisiaj krótki post kosmetyczny.   
Nowości kosmetyczne, czyli dwa lakiery oraz błyszczyk do ust . Czerwony lakier będzie dopiero testowany, dlatego na razie go pominiemy.
Błyszczyk najbardziej mnie urzekł, a to za sprawą opakowania. Lubię Buldogi Francuskie :) Jest bezbarwny i chociaż nie byłam przekonana do kosmetyków z sieciówek z ciuchami to postanowiłam zaryzykować. W okresie jesienno- zimowym usta mają tendencje do pękania, bolą i są suche. Po tym błyszczyku na szczęście stan się poprawił.


 Metaliczny lakier do paznokci mogliście zobaczyć przy okazji ostatniego wpisu . Dla przypomnienia dodałam zdjęcie, żebyście mogli porównać jak wygląda.

Na razie nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, dobrze się go nakłada. Jeśli chodzi o trwałość, to  niestety nie znam żadnego lakieru, który długo by się utrzymywał bez odprysków :(

 Coraz bliżej święta.. galerie powoli wyciągają światełka, a na sklepowych półkach pojawiają się świąteczne ozdoby. Brakuje tylko Last Christmas, albo lepiej Let it snow... :) Blog również powoli przygotowuje się na święta i świąteczne wpisy :) Pozdrawiam


Komentarze

Popularne posty