Przejdź do głównej zawartości

Galerie na Święta

Co roku Galerie zachwycają nowymi pomysłami na świąteczne dekoracje. Postanowiłam pokazać Wam najciekawsze i nietypowe wystroje. 


 Na pierwszym miejscu jest Stary Browar. W tym roku jestem zachwycona wystrojem :D  Zawsze dekoracje były minimalistyczne, a w tym roku znacznie wyróżniają się na tle innych Galerii. Duży plus za kreatywność.
Przeważnie w Galeriach stawiano gigantyczną choinkę i na tym kończono. Najłatwiejsze rozwiązanie. Jednak fajnie, gdy od czasu do czasu przełamuje się konwencję. Fajnie gdy wiesza się duże cukierki czy.... zresztą zobaczcie sami :D Dzieci byłyby wniebowzięte.

 


W Browarze wisiały cukierki, a w Kupcu Poznańskim wiszą renifery. Pomysłowe, ale z drugiej strony galeria nie przytłacza ilością ozdób.


Na trzecim miejscu jest Poznań Plaza i magiczne drzewko. Zamiast choinki postawiono drzewo i muszę przyznać że lepiej się prezentuje niż sztuczna choinka do sufitu.
Na koniec dzisiejszego posta chciałabym pokazać Wam jak pięknie wyglądał dzisiaj Poznań o poranku ;D

Pozdrawiam :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.