Przejdź do głównej zawartości

Wianek na lato

 Godzina 4:14 promienie słońca przebijają się przez roletę. Otwieram oczy i myślę o tym, że z chęcią wyszłoby się teraz na dwór i powitało dzień.

Zamykam jeszcze na chwilę oczy i próbuję wrócić myślami do snu. Co tam było? Zieleń.. dużo drzew. Pojawiały się też kwiaty. A do tego zwiewna, biała sukienka w stylu boho. Znowu boho i znowu natura :D To połączenie daje wewnętrzną siłę, energię. Zamykam oczy i wiem, że nie muszę już nigdzie biec, za niczym gonić. Samo się jakoś ułoży.

Chciałabym żeby ta chwila trwała- żeby lato się nie kończyło, żeby słońce budziło mnie tak codziennie i żeby za każdym razem jak odsłonię okno było tak zielono.
 Budzi mnie rzeczywistość. Daje o sobie znać.

A gdyby tak leżeć i mieć wszystko w nosie ? Patrzeć w bezchmurne niebo, opalać się i nie myśleć o tym co będzie jutro?

Rzeczywistość znowu o sobie przypomina, staje się coraz bardziej nachalna, uciążliwa. Ale dzisiaj ją zamykam w małym pudełku..chowam pod poduszką... odganiam.

W końcu jestem na łące, patrzę w dal i nie myślę o tym co jest szare i monotonne. Nie myślę o tym co było i co będzie.

Chwilo trwaj...

 fot. Daria Bętkowska

 Wianek H&M| Biżuteria H&M| Sukienka Atmosphere

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.