Przejdź do głównej zawartości

Pomysł na zagospodarowanie balkonu


Jest wiele inspiracji na udekorowanie balkonu i tarasu, a sklepy oferują szeroką gamę produktów. Jednak zdecydowałam się na coś bardziej naturalnego i surowego.

 Od dawna chodziły mi po głowie palety i w końcu udało się dopełnić wizję. Drewniane skrzynki, koszyk na owoce czy kawałek pnia.

Do tego kilka kolorowych dodatków czyli lampion (wcześniej element wystroju pokoju, teraz balkonu), kolorowe lampioniki no i oczywiście poduszki.  Na temat tych poduszek mogłabym gadać i gadać i tak bez przerwy. Temat rzeka. Na sam koniec wspomnę jeszcze o pelargonii, która miała zmarnieć a odżyła i rozkwitła.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.