Wesołych ŚwiątI tak oto po długim wyczekiwaniu nadszedł ten dzień- Wigilia.  Dzień, w którym wierzymy, że zdarzy się jakiś cud. Wielki albo mniejszy.
Wierzymy, że obudzimy się rano, a za oknem będzie śnieg, wierzymy że uda nam się spotkać miłość swojego życia, albo po prostu że te Święta będą lepsze niż poprzednie. Wierzymy, że mimo długich przygotowań poczujemy świąteczny klimat.

Warto wierzyć w cuda, bo czasami się zdarzają. Warto wierzyć w ludzi, którzy w całej tej otoczce świąt są mili, a mały gest w postaci zwykłych życzeń sprawia radość i uśmiech.

Nie wiem, czy uda mi się sprawić że ktoś właśnie się uśmiechnie. Mam taką nadzieję :)

Chciałabym życzyć Wam wesołych i radosnych świąt, bo takie powinny właśnie być. Chciałabym życzyć Wam, abyście te święta spędzili wśród bliskich, abyście znaleźli pod choinką prezenty, które sprawią że się uśmiechniecie. Chciałabym życzyć Wam spełnienia świątecznych marzeń oraz tego magicznego cudu na który czekacie. Akurat jak jest temat cudów to w radiu leci De Su i Kto wie. Chciałabym również życzyć Wam odpoczynku od zmartwień i szarej codzienności, od pracy, od szkoły i egzaminów.


Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnych postach :)Komentarze

Popularne posty