Przejdź do głównej zawartości

Zimowa stylizacja

Po długiej, można powiedzieć modowej przerwie wracam z nową stylizacją. Krótki post ze stylizacją zimową, idealną do pracy czy do szkoły. Niekonieczne na duże mrozy.
I chociaż z utęsknieniem czekam na wiosnę to muszę jeszcze na sekundę wrócić do zimy.  Dzisiejsza stylizacja to przede wszystkim płaszcz z dwurzędowymi złotymi guzikami oraz dodatki. Taki płaszcz marzył mi się od bardzo dawna. W końcu trafiłam na niego na jednej z wyprzedaży. Całkiem przypadkiem. Do tego plecak, który może służyć również jako torebka.
Buty CCC| Plecak Zara| Płaszcz Zara| Czapka Zara| Spodnie H&M

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

ul.Bracka 25 Warszawa

Każdy z nas z pewnością słyszał o takich Domach Towarowych jak Harrods, KaDeWe czy Lafayette.  A kto z Was słyszał o Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie? 

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.