Przejdź do głównej zawartości

Kuchnia- dodatki


 Dzisiaj chciałabym pokazać Wam dodatki do kuchni. Każda rzecz, która jest na zdjęciach kosztowała mniej niż 10 zł. Nie trzeba wydawać majątku, aby nadać charakteru jakiemuś wnętrzu.
Chciałam aby kuchnia miała charakter śródziemnomorski. Aby kojarzyła się z wakacjami. Metamorfozę rozpoczęłam od zmiany podkładek. Są przezroczyste z motywem palm. Potem przypadkiem trafiłam na te cudne kubki. Nie są używane na co dzień, ale nie mogłam przejść obok nich obojętnie w sklepie.


Podkładki pod kubki zostały obrócone na drugą stronę, dzięki temu uzyskałam korek, który ładnie pasuje do podkładek.

Patrząc na kuchnię w dalszym ciągu czegoś mi brakowało. Brakowało więcej zieleni. Palmy nie wstawię, palmy nie mam też za oknem. Co w związku z tym? Najtańszym rozwiązaniem było zrobienie zielnika na parapecie. Metalowe osłonki zostały wyciągnięte z szafy i ujrzały tzw. światło dzienne. Obok zielnika postawiłam jeszcze jedną roślinkę przeniesioną z innego pokoju i gotowe.

I na koniec plakat motywujący :D Wakacje będą trwały cały rok :D Pozdrawiam


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

ul.Bracka 25 Warszawa

Każdy z nas z pewnością słyszał o takich Domach Towarowych jak Harrods, KaDeWe czy Lafayette.  A kto z Was słyszał o Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie? 

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.