Przejdź do głównej zawartości

3 dni - 3 miasta

Na początek zacznijmy od Gdańska. Jest to najpiękniejsze miasto z całej tej trójki. A to za sprawą kolorowych kamieniczek, które na swoich fasadach mają liczne niespodzianki.


Mieszkając w dużych miastach, nie przyglądamy się licznym zabytkom, ani kamieniczkom. Zwyczajnie nie ma na to czasu, ciągle gdzieś spieszymy, ciągle nie mamy czasu. Fajnie jest, chociaż na chwilę zwolnić i pospacerować po mieście. Dzisiaj zabieram Was na spacer po Gdańsku, mam nadzieję, że zdjęcia zachęcą Was do odwiedzenia tego miasta.
Oprócz spaceru po mieście możecie wpaść do Galerii Starych Zabawek. Tym razem nie udało mi się tam wejść. Trochę żałuję, ale może jeszcze kiedyś tam wrócę. Miejsce warte poświęcenia uwagi. Można powspominać stare czasy.


Na koniec atrakcja AmberSky- Wysokie na 50 metrów koło widokowe. Sama przejażdżka trwa ok. 15 minut, także można na spokojnie podziwiać panoramę miasta. W wagoniku puszczana jest muzyczka. Relaks i piękne widoczki to jest to!
Pozdrawiam

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

ul.Bracka 25 Warszawa

Każdy z nas z pewnością słyszał o takich Domach Towarowych jak Harrods, KaDeWe czy Lafayette.  A kto z Was słyszał o Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie? 

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.