Przejdź do głównej zawartości

Nowości do domu

Na pierwszy ogień idzie dywanik stylizowany motywem etnicznym.
Szukałam początkowo takiego w internecie, ale moje poszukiwania szybko się skończyły. Trafiłam na niego przypadkowo i w dodatku kosztował śmieszne pieniądze. Przypadkowe zakupy zawsze kończą się sukcesem. Wprowadza trochę koloru do wnętrza :D


Podkładki np. pod kubki w kształcie małych płytek ceramicznych, z których można układać mozaikę. Jak widzę inspiracje przeróżnych układanek od razu mam przed oczami dom zrobiony na styl śródziemnomorski. Coś niesamowitego. Niestety mozaiki jeszcze nie ułożyłam. Na razie służą mi jako podkładki pod doniczki i kubki.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

365 schodów do raju? Mallorca= Pollenca

Patrząc na tytuł wpisu pewnie zastanawiacie się o co chodzi. O jakich schodach mówię. Już Wam wszystko wyjaśniam.

Dresy w kaktusy

Dzisiaj stylizacja wiosenno/ letnia. Chociaż na jeden weekend przyszło do nas lato i oby już tak zostało.

Strój troszeczkę nawiązuje do festiwalu Coachella, który miał ostatnio miejsce w miasteczku Indio w  Północnej Kalifornii:D W tym sezonie przeważają stylizacje z elementami boho. W każdym sklepie można  natknąć się na ciuchy z frędzlami, zwiewne sukienki czy bluzki w etniczne wzory itp.

Jeden dzień w Wenecji..

Po kilkunastu godzinach spędzonych w autokarze w końcu się budzę. Jest 6 rano. Nie czuję w ogóle zmęczenia. Jestem taka podekscytowana, bo za kilka godzin stanę na Placu Św. Marka.